Haber

Özlem Öz’ün Dilan Polat’tan Sonra Oklarla Gösterilen Mütevazı Doğum Günü Kutlaması Trend Oldu

Lüks ve şatafatlı hayatlarını sosyal medyada paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çeken Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin, kara para aklama, vergi kaçakçılığı ve daha birçok hata yaptıkları gerekçesiyle tutuklanarak yargılanmasının ardından gözler birbirine çevrildi. sosyal medya fenomeni.

Dikkat çeken ve avukat Feyza Altun’un sık sık gündeme getirdiği Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti de son dönemde çok konuşulmaya başlandı.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla lüks yaşamlarını insanlara gösteren, ancak sosyal medya fenomenleriyle ilgili soruşturmalar başlayınca ‘En fakiriz’ yarışına giren fenomenlerden biri olan Hasret Öz, mütevazi doğum günüyle birlikte artık gündem oldu. kutlama anları

Özlem Öz, paylaştığı mütevazi doğum günü anlarını şöyle anlattı: “Bu sene doğum günüm Kahramanmaraş ziyaretimize denk geldi. Biz ara verip çocukları büyükanne ve büyükbabalarını ziyarete getirmek istedik. Umre sonrası da onlara hediyeler vermek istedik. Beklenmedik bir anda gerçekleşen kutlama beni çok mutlu etti.” ” söz konusu.

İşte o anlar: ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu